Naar de inhoud

the Enlightened One · Mage / Support

Karma

ANr. 29 van 89 in Mid

  • P
  • Q
  • W
  • E
  • R
Rank

VoorbeelddataDe statistiekenpipeline draait nog niet: deze cijfers zijn testdata en komen niet uit echte games.

01

Runes

Sorcery

Resolve

Runes +

50,8% WR · 49,2% PR · 4,9K

Verdeling van runepagina’s

Verdeling van runepagina’s
  • Stormraider's SurgeResolve49,2%50,8%
  • Summon AeryInspiration35,7%48,8%
  • Arcane CometResolve7,3%49,3%
  • ElectrocutePrecision3,9%48,7%
  • Hail of BladesInspiration2,2%47,5%
  • Unsealed SpellbookDomination1,3%49,2%

02

Build

Koopvolgorde in de tijd: elk item staat op de minuut waarop de gemiddelde speler van deze rank het af heeft, op basis van zijn verzamelde gold.

Koopvolgorde met de minuut waarop elk item af is
  1. 1Dark Sealmin 1,0
  2. 2Health Potionmin 1,0
  3. 3Spellslinger's Shoesmin 4,8
  4. 4Bloodletter's Cursemin 12,9
  5. 5Blackfire Torchmin 19,1
  6. 6Imperial Mandatemin 23,8

Core

    49,3% WR · 50,2% PR · 5K

    51,3% WR · 24,2% PR · 2,4K

    49,6% WR · 20,5% PR · 2K

Summoner spells

    49,9% WR · 72,2% PR · 7,1K

    51,4% WR · 22,2% PR · 2,2K

Startitems

    50,9% WR · 71,8% PR · 7,1K

    48,6% WR · 22,6% PR · 2,2K

Boots

Boots
  • Spellslinger's Shoes59,9%51,0%
  • Sorcerer's Shoes21,7%47,3%
  • Ionian Boots of Lucidity14,7%44,4%

Situationeel

  • Shadowflame46,2%5K
  • Cryptbloom48,1%3K
  • Hextech Rocketbelt45,9%1,3K
  • Void Staff48,2%381
  • Luden's Echo46,7%129
  • Moonstone Renewer48,7%47

03

Skill order

51,5% WR · 52,4% PR · 5,2K

Prioriteit: Q › W › E

  • Inner Flame
  • Focused Resolve
  • Inspire
Skill order
AbilitiesLevel 1Level 2Level 3Level 4Level 5Level 6Level 7Level 8Level 9Level 10Level 11Level 12Level 13Level 14Level 15Level 16Level 17Level 18
QQ——QQ—Q—Q—————————
W—W—————W—W—WW—————
E——E——————————EE—EE
R—————R————R————R——

Verdeling van skill orders

Verdeling van skill orders
  • Q › W › E52,4%51,5%
  • E › Q › W38,1%48,9%

04

Matchups

Lane-tegenstanders waartegen Karma het zwaar heeft (rode oever) en waartegen Karma wint (blauwe oever). Open er een om de matchup te zien.

Topspelers

Farmen per minuut

07

Verloop per patch

Tabel met het verloop per patch
PatchWin ratePick rateBan rate
26.1551,6%1,9%2,9%
26.1651,3%1,8%4,8%
26.1751,4%1,5%0,8%
26.1851,7%1,8%5,3%
26.1950,9%1,5%3,9%
26.2051,2%1,9%4,8%
26.2152,8%1,7%7,6%
26.2251,2%1,5%3,5%