#1 · EUW
Challenger · 1.600 LP
- Games
- 90
- WR
- 58,0%
- KDA
- 3,40
Core
the Enlightened One · Mage / Support

ANr. 29 van 89 in Mid
VoorbeelddataDe statistiekenpipeline draait nog niet: deze cijfers zijn testdata en komen niet uit echte games.
01
Sorcery
Resolve
Runes +
50,8% WR · 49,2% PR · 4,9K
Stormraider's Surge
49,2%50,8%
Summon Aery
35,7%48,8%
Arcane Comet
7,3%49,3%
Electrocute
3,9%48,7%
Hail of Blades
2,2%47,5%
Unsealed Spellbook
1,3%49,2%02
Koopvolgorde in de tijd: elk item staat op de minuut waarop de gemiddelde speler van deze rank het af heeft, op basis van zijn verzamelde gold.
Dark Sealmin 1,0 · p75 1,0
Health Potionmin 1,0 · p75 1,0
Spellslinger's Shoesmin 4,8 · p75 4,4
Bloodletter's Cursemin 12,9 · p75 12,1
Blackfire Torchmin 19,1 · p75 18,0
Imperial Mandatemin 23,8 · p75 22,549,3% WR · 50,2% PR · 5K
51,3% WR · 24,2% PR · 2,4K
49,6% WR · 20,5% PR · 2K
49,9% WR · 72,2% PR · 7,1K
51,4% WR · 22,2% PR · 2,2K
50,9% WR · 71,8% PR · 7,1K
48,6% WR · 22,6% PR · 2,2K
Spellslinger's Shoes59,9%51,0%
Sorcerer's Shoes21,7%47,3%
Ionian Boots of Lucidity14,7%44,4%03
51,5% WR · 52,4% PR · 5,2K
Prioriteit: Q › W › E
04
Lane-tegenstanders waartegen Karma het zwaar heeft (rode oever) en waartegen Karma wint (blauwe oever). Open er een om de matchup te zien.
Topspelers
Farmen per minuut
07
| Patch | Win rate | Pick rate | Ban rate |
|---|---|---|---|
| 26.15 | 51,6% | 1,9% | 2,9% |
| 26.16 | 51,3% | 1,8% | 4,8% |
| 26.17 | 51,4% | 1,5% | 0,8% |
| 26.18 | 51,7% | 1,8% | 5,3% |
| 26.19 | 50,9% | 1,5% | 3,9% |
| 26.20 | 51,2% | 1,9% | 4,8% |
| 26.21 | 52,8% | 1,7% | 7,6% |
| 26.22 | 51,2% | 1,5% | 3,5% |
06
Gemiddelde CS van wie Karma speelt in Mid en wat de beste 25% haalt, minuut voor minuut.
VoorbeelddataDe statistiekenpipeline draait nog niet: deze cijfers zijn testdata en komen niet uit echte games.
| Min | CS | p75 | Gold | Level |
|---|---|---|---|---|
| 10 | 54,7 | 61,8 | 3.276 | 8,6 |
| 15 | 89,5 | 101,1 | 5.292 | 11,0 |
| 20 | 126,3 | 142,7 | 7.620 | 12,8 |
| 30 | 200,1 | 226,1 | 13.091 | 15,1 |
05
De spelers met de meeste LP in Mid met genoeg games op Karma deze patch, en wat ze bouwen.
Premium
De ranking van topspelers en hun one-trick-builds horen bij ULTY Premium.
#1 · EUW
Challenger · 1.600 LP
Core
#2 · NA
Challenger · 1.463 LP
Core
#3 · EUW
Challenger · 1.326 LP
Core
#4 · NA
Challenger · 1.189 LP
Core