#1 · EUW
Challenger · 1.600 LP
- Games
- 90
- WR
- 58,0%
- KDA
- 3,40
Core
the Iron Maiden · Tank / Support

BNr. 19 van 37 in Support
VoorbeelddataDe statistiekenpipeline draait nog niet: deze cijfers zijn testdata en komen niet uit echte games.
01
Resolve
Sorcery
Runes +
49,9% WR · 59,3% PR · 8,8K
Grasp of the Undying
59,3%49,9%
Guardian
28,5%51,2%
Guardian
5,6%47,9%
Stormraider's Surge
4,3%47,8%
Stormraider's Surge
1,6%50,9%
Press the Attack
0,6%46,9%02
Koopvolgorde in de tijd: elk item staat op de minuut waarop de gemiddelde speler van deze rank het af heeft, op basis van zijn verzamelde gold.
World Atlasmin 1,0 · p75 1,0
Health Potionmin 1,0 · p75 1,0
Ionian Boots of Luciditymin 3,9 · p75 3,5
Moonstone Renewermin 10,7 · p75 9,9
Echoes of Heliamin 16,3 · p75 15,3
Mikael's Blessingmin 21,5 · p75 20,251,4% WR · 56,6% PR · 8,4K
49,4% WR · 31,5% PR · 4,7K
47,6% WR · 9,5% PR · 1,4K
49,4% WR · 62,7% PR · 9,3K
52,1% WR · 29,9% PR · 4,4K
48,4% WR · 80,0% PR · 11,9K
Ionian Boots of Lucidity61,1%51,3%
Crimson Lucidity31,1%46,4%03
49,9% WR · 54,9% PR · 8,1K
Prioriteit: E › Q › W
04
Lane-tegenstanders waartegen Rell het zwaar heeft (rode oever) en waartegen Rell wint (blauwe oever). Open er een om de matchup te zien.
Topspelers
Farmen per minuut
07
| Patch | Win rate | Pick rate | Ban rate |
|---|---|---|---|
| 26.15 | 47,8% | 1,8% | 3,1% |
| 26.16 | 48,7% | 2,3% | 3,7% |
| 26.17 | 47,6% | 2,0% | 1,9% |
| 26.18 | 48,7% | 1,9% | 3,4% |
| 26.19 | 49,0% | 2,4% | 3,2% |
| 26.20 | 49,0% | 2,1% | 4,2% |
| 26.21 | 48,4% | 2,3% | 2,5% |
| 26.22 | 49,6% | 2,3% | 5,2% |
06
Gemiddelde CS van wie Rell speelt in Support en wat de beste 25% haalt, minuut voor minuut.
VoorbeelddataDe statistiekenpipeline draait nog niet: deze cijfers zijn testdata en komen niet uit echte games.
| Min | CS | p75 | Gold | Level |
|---|---|---|---|---|
| 10 | 10,8 | 12,2 | 3.305 | 8,1 |
| 15 | 17,1 | 19,4 | 5.198 | 10,3 |
| 20 | 23,5 | 26,5 | 7.362 | 11,9 |
| 30 | 36,2 | 40,9 | 12.498 | 14,2 |
05
De spelers met de meeste LP in Support met genoeg games op Rell deze patch, en wat ze bouwen.
Premium
De ranking van topspelers en hun one-trick-builds horen bij ULTY Premium.
#1 · EUW
Challenger · 1.600 LP
Core
#2 · NA
Challenger · 1.463 LP
Core
#3 · EUW
Challenger · 1.326 LP
Core
#4 · NA
Challenger · 1.189 LP
Core